03.07.2020 Dziś imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy


Wróżby na andrzejki. Jak spędzacie andrzejki 2009?Posty:
8

Witam,

w ten wekend przyapdaja andrzejki. Chciałam zorganizwoać z przyjaciółmi imprezkę i trochę ją urozmaicić wróżbami. Moze znacie jakieś ciekawe do wykorzystania? I w ogóle co zamierzacie robić w "ostatki" przed adwentem?


---------------------
Reklama - czytaj dalej poniżejnie związana/y ze służbą zdrowia

Komentarze

Posty:
33
nie związana/y ze służbą zdrowia

Moja babcia, odkąd skończyłam 18 lat co roku w andrzejki kazała mi obcinać gałązke wiśni i czerteśni i wstawiać ją do wazonu z wodą. Jeśli ta gałązka zakwietnei w Boze Narodzenie, podobno ma oznaczać rychłe zamążpójście:):):) W sumei jak narazie jeszcze ani nie zakwitła ta gałązka ani ja nie wyszłam za mąż. :) Ciekawe czy kiedyś się to sparawdzi?? :D

 

Posty:
137
0

To ja znam taki:

W Andrzejkową noc przed snem zjedz coś słonego, wtedy powinno nam sie przyśnić szklanka wody. Osoba, która poda nam szklankę wody będzie naszym partnerem na całe życie, będzie się o nas troszczyć itd :)

Trochę głupie, ale podobno się sprawdza czasami ;-)

Posty:
109
Nie jestem związany z branżą medyczną

Z kolei moja babcia mówiła, że należy napisać kilkanaście imion męskich i wsadzić pod poduszke. Zaraz po wstaniu sięgnąć pod poduszkę i wziąć 1 karteczkę. Osoba o takimk imieniu zmieni ansze życie/będzie naszym mężem itd:)

Posty:
178
nie związana/y ze służbą zdrowia

Irmina żebym nie wiedział, że chodzi tylko o to by urozmaicić spotkanie ze znajomymi, to bym pomyślał, żę zabobon się szerzy...  :)


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT