Centrum Rozwoju dla Par | Ochoroba.pl
13.06.2021 Dziś imieniny Antoniego, Gracji, Lucjana

Wiedza użytkowników: placówki

Centrum Rozwoju dla Par

avatar
Autor:
Wiek:
--- lat
Miasto:
Warszawa
Płeć:
0
Jestem:
image
Profesjonalna pomoc psychologiczna dla par i małżeństw prowadzona wspólnie przez dwoje terapeutów: kobietę i mężczyznę.
Kryzys i problemy w związku są najczęstszym powodem, dla którego partnerzy decydują się na konsultację w Centrum (innym powodem może być szukanie sposobów rozwoju relacji). Przyjmują one różny kształt: kłótni, izolacji, problemów seksualnych, braku nadziei, zrozumienia czy zaufania; niemożności wyjścia poza utarty ? nierzadko destrukcyjny ? sposób postępowania. Często okazuje się jednak, że te trudności stają się szansą nie tylko na odnalezienie konstruktywnych rozwiązań, ale na tworzenie bardziej satysfakcjonującego związku, w którym obie strony mogą bardziej uczestniczyć i z którego mogą bardziej korzystać.
Pary korzystające z terapii małżeńskiej są w różnym wieku, pochodzą ze wszystkich warstw społecznych i kultur, są różnej orientacji seksualnej, czy zdrowia. Konsultacje i sesje prowadzone są po polsku lub po angielsku.
Centrum Rozwoju dla Par mieści się w bardzo spokojnej okolicy centrum Warszawy, z publicznymi miejscami parkingowymi i dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Więcej o praktyce, obszarach pracy i informacjach praktycznych można dowiedzieć się na stronie www.centrumpar.pl.


Na ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT