Dlaczego warto dołączyć do Społeczności Ochoroba.pl | Ochoroba.pl
25.07.2024 Dziś imieniny jakuba, Krzysztofa, Walentyny


Dlaczego warto dołączyć do Społeczności Ochoroba.pl

Ponieważ to wyjątkowa społeczność w Polsce. Społeczność Ochoroba.pl to ludzie dbający o swoje zdrowie i poszukujący odpowiedzi na ważne dla siebie pytania. To wszyscy, którzy chcą sobie pomagać.

Społeczności jest otwarta dla każdego, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy wykształcenia. Oczywiście uczestnictwo jest bezpłatne i dobrowolne.

Po co powstała ta społeczność?

Społeczność Ochoroba.pl skupia się na szeroko pojętej tematyce zdrowia. Nie jesteśmy jednak przeciwni powstawaniu grup o innej tematyce (zgodnych z regulaminem). Ma ona na celu umożliwić wszystkim wzajemny kontakt. Często inni znają odpowiedzi na pytania, które nam spędzają sen z powiek, mogą doradzić lub odradzić, ponieważ borykali się z podobnymi problemami w przeszłości.

Co mi daje uczestnictwo w Społeczności Ochoroba.pl?

Dzięki niej możesz:
? zadawać pytania (anonimowo),
? dodawać własny artykuł na temat (wiedza użytkownika)
? poznawać osoby takie jak ty,
? uzyskać rady i samemu je dać,
? zakładać własne grupy tematyczne.

Formuła społecznościoma jest również dla nas wyzwaniem. Umożliwia nam lepszy kontakt z czytelnikami i poznanie ich potrzeby. Redakcja Ochoroba.pl dołoży wszelkich starań, żeby pomóc państwu w poruszanych przez Was kwestiach.

Jeśli coś nie podoba Ci się w serwisie lub chciałbyś podzielić się z nami swomi obserwacjami i przemyślaniami, do dyspozycji jest grupa "Ochoroba.pl - czyli wszystko o serwisie". Tutaj też można zaproponować tematy, którymi powinna zająć się redakcja serwisu.

Jak można skorzystać ze Społeczności Ochoroba.pl?

Należy wypełnić formularz rejestracji. Zajmie to chwilkę. Nie wymagamy zbędnych informacji, a rejestracja jest maksymalne uproszczona. Rejestracja daje możliwość zakładania własnych grup tematycznych, wypowiadania się, pisania własnych artykułów i tworzenia znajomości.

Rejestracja jest całkowicie anonimowa i nie wymaga podania żadnych osobistych danych.

Redakcja Ochoroba.plNa ten temat:


Wiedza użytkowników:

badania (64)
choroby (416)
ćwiczenia (13)
diety (50)
intymnie (61)
leczenie (117)
lekarze (9)
leki (64)
operacje (10)
placówki (10)
porady (409)
prośby (1)
przepisy (58)
urazy (18)
wypadki (32)
zabiegi (36)
Realizacja stronki: openBIT